Profesyonel Manşet Görselleri ile Sitenizi Güzelleştirin!


Haber, Spor, Magazin, Ekonomi, Sağlık, Teknoloji ve diğer birçok kategorideki web sitesi sahipleri, profesyonel manşet görselleriyle sitenizi güzelleştirin!

Web sitenizin manşet bölümünün pasif kaldığını düşünüyor ve standart manşetlerden sıkıldıysanız Profesyonel Manşet Görselleri aradığınız ürün olabilir…

songorsel

PROFESYONEL MANŞET GÖRSELLERİ NEDİR?

Günümüzde özellikle haber sitelerinin manşetlerine dikkat etmişsinizdir. Farklı, okuyucuyu heyecanlandıran ve tıklatmaya sevk eden görselleri, sizlerin de web sitelerinizde kullanabilmeniz için, yüzlerce özgün görsel ile birlikte bir araya getirdik. Ortaya haber sitelerinin görsellerinden çok daha kaliteli bir ürün çıktı! Haber siteleri ve blog sitelerinin kesinlikle kaçırmaması gereken bu paketi şöyle özetleyebiliriz:

 1. PSD formatının verdiği kolaylık ile manşetinizi saniyeler içerisinde hazırlayın.
 2. Özgün ve modern tasarım ile sitenize özgü bir hava oluşturun.
 3. Sitenizi görsel açıdan daha kaliteli bir görünüme kavuşturun.

İşte bu 3 özellik web sitenizin görünümünü baştan aşağı değiştirebilir. Aşağıdaki Kurtlar Vadisi Haber görsellerini incelerseniz Profesyonel Manşet Görselleri’nin farkını görebilirsiniz… kurtlar vadisi 2 kurtlar vadisi manset ornek

PROFESYONEL KALİTEDE TAM 234 DOSYA…

620×320 pixel boyutlarında hazırlanan Profesyonel Manşet Görsellerini en ve boy orantısını koruyacak şekilde, büyütebilir ve küçültebilirsiniz. Kullanıcılar, PSD formatından dolayı manşet görselindeki fotoğrafları, başlık ve spotları diledikleri gibi değiştirebilirler. Profesyonel Manşet Görsellerinin fiyatı ne kadar? 3 kategoriye ayırdığımız profesyonel manşet görsellerini şöyle sıralayabiliriz:

PAKET 1- MAGAZİN VE KADIN PORTALLARI PAKETİ (39 ADET)

kadin ve magazin gorselleri

Diğer iki pakete oranla daha renkli ve farklı görünümlerde hazırlanan bu paket, ‘okuyucuların ilgisini çekmesi‘ düşüncesi ön planda tutularak hazırlanmıştır. Diğer görsellerden en büyük farkı, daha modern ve canlı renklerin kullanılması olmuştur. 39 adet PSD’nin yer aldığı Magazin ve Kadın Portalları paketinde,

 • 23 adet Magazin görseli,
 • 6 adet Sağlık görseli
 • 10 adet Foto-Video Galeri görselleri yer almaktadır.

Sağlık görsellerinin bu pakette yer almasının 2 nedeni var. İlki Sağlık içeriklerinin Kadın ve Magazin içeriklerine olan benzerliği, ikincisi ise Sağlık görselleri ile Magazin görsellerinin birbirine benzemesi… Yani Sağlık görselinden dilerseniz Magazin görseli yapabilirsiniz… *39 adet PSD’nin yer aldığı Magazin ve Kadın Portalları paketi 59 TL’den satışa sunulmuştur.

PAKET 2- HABER SİTELERİ PAKETİ (177 ADET)

Haber ve spor sitesi sahipleri, ‘Haber Siteleri Paketi‘ ile sitelerini çok daha modern bir hale kavuşturabilir. Toplamda 177 adet PSD‘nin yer aldığı bu paket oluşturulurken, okuyucunun ilgisini çekecek şekilde hazırlandı. 10  haber sitesinin 48 görselinin bulunduğu bu pakette, 129 adet de özgün PSD bulunmaktadır.

gundem manset ornekleri

Özellikle Haber ve Spor web sitesi sahiplerinin çok işine yarayacağını düşündüğümüz bu paketteki görsellerin kategorilerini şu şekilde sıralayabiliriz: Haber, Spor, Gündem, Hızlı Manşet, Spor dekupeleri.

spor manset ornekleri

 • Hürriyet, Milliyet, Haber 7, Sabah, Radikal, İnternethaber, Ensonhaber, Mynet, Yenişafak ve Oda TV görsellerinin yanı sıra (48 adet),
 • 78 adet Spor görselleri,
 • 39 adet Gündem görselleri ve
 • 12 adet de ‘Hızlı Manşet’ görselleri yer almaktadır.

‘Hızlı Manşet’in oluşturulma nedeni anlık gelişen ve siteye girişinin hızlı erken yapılması gereken haberlerde kullanılması düşünülmüştür. *177 adet PSD’nin yer aldığı Haber Siteleri paketi 79 TL’den satışa sunulmuştur.

 

PAKET 3- TÜM GÖRSELLER (234 ADET) 3. ve son paketimiz adından da anlaşılacağı üzere tüm görselleri kapsamaktadır. 234 adet PSD’nin bulunduğu bu paketin içeriğinde şu PSD’ler yer alıyor:

 • 10 Haber sitesinin görselleri (48 adet),
 • Gündem görselleri (39 adet),
 • Spor görselleri (78 adet),
 • Hızlı Manşet (12 adet),
 • Magazin (23 adet),
 • Foto-Video Galeri (10 adet),
 • Ekonomi (6 adet),
 • Sağlık (6 adet),
 • Son dakika (10 adet),
 • Gazete Manşetleri (2 adet),
 • Bonus: Dekupeler (Siyasiler ve Spor gündeminde çok yer alan ünlülerin dosyalarını içerir.)

* 234 adet görselin yer aldığı ‘TÜM GÖRSELLER’ paketi 99 TL’den satışa sunulmuştur.

fiyatlar

Paket satın almak ya da paketlerle ilgili soru sormak için aşağıdaki formu doldurun. Cep telefonunuzu yazmanız durumunda geri dönüş daha hızlı gerçekleşecektir. SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Reklamlar

Profesyonel Manşet Görselleri ile Sitenizi Güzelleştirin!” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.